Darknetwork
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pentru membrii staffului NOUTATI NOI !

2 participanți

In jos

Pentru membrii staffului  NOUTATI NOI !  Empty Pentru membrii staffului NOUTATI NOI !

Mesaj Scris de RaDd0r Lun Oct 10, 2011 3:55 am

Atentie,dupa cum stii marea parte din voi ati primit functii asa cam pe degeaba,de acum toti cu functie pe forum sunt rugati sa posteze tutoriale si chestii folositoare,nu numai la jocuri pe forum,daca nu,puteti deveni user normal cum erati inainte .


VOI MAI MENTIONA AICI PRIN "EDIT" PE CEI PA CARE II OBS. EU CA AU INCEPUT SA POSTEZE :
Mr.LoWer
theodorr


Ultima editare efectuata de catre RaDd0r in Mar Oct 11, 2011 8:12 am, editata de 2 ori
RaDd0r
RaDd0r
Administrator
Administrator

Mesaje : 81
Skill : 159
Data de inscriere : 09/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Piatra Neamt

https://darknetwork.all-up.com

Sus In jos

Pentru membrii staffului  NOUTATI NOI !  Empty Re: Pentru membrii staffului NOUTATI NOI !

Mesaj Scris de SpeedO Lun Oct 10, 2011 4:02 am

RaDd0r a scris:Atentie,dupa cum stii marea parte din voi ati primit functii asa cam pe degeaba,de acum toti cu functie pe forum sunt rugati sa posteze tutoriale si chestii folositoare,nu numai la jocuri pe forum,daca nu,puteti deveni user normal cum erati inainte .

Nu numai ca sunteti rugati , Va lasam la dispozitie cateva saptamani , daca nu veniti cu ceva util pentru acest forum , nicio problema ... Doritorii de functii sunt destui

TOPIC CLOSED pentru a evita mesaje inutile !
SpeedO
SpeedO
Administrator
Administrator

Mesaje : 164
Skill : 311
Data de inscriere : 09/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Undeva In Lume

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum